باز هم تمسخر عقائد در شبکه من و تو

شبکه من وتو در یکی از برنامه سرگرمی خود با تعریف و تمجید از آمستردام، پایتخت هلند، ایران را کشوری بدون آزادی اعتقادی معرفی کرد.

 یکی از شرکت کنندگان در این برنامه در خصوص شهر آمستردام گفت: زمانی که در آمستردام هستم حس این را دارم که در تهران زندگی می کنم .تنها پنجاه و دو درصد از مردم آمستردام تابعیت هلندی دارند و مابقی از کشور های دیگر در این شهر ساکنند. همین امر موجب می شود که در آمستردام احساس غربت وجود نداشته باشد. در این شهر مردم ایران با یکدیگر خوش اخلاق و مهربان هستند و همدیگر را دوست دارند و در مواقع بحران به یکدیگر کمک می کنند .


وی در ادامه افزود: می دانید که آمستردام آزاد ترین کشور جهان است و به همین علت برای هر قشری با هر سن و جنسیتی فضای سرگرمی وجود دارد و این شهر برای تعطیلات جایگاه بسیار مناسبی دارد.

جوان ایرانی ادامه داد: در این شهر قانون جالبی وجود دارد و آن هم این است که هیچ کس اجازه ندارد به عقیده کسی بی احترامی کند یعنی هر فردی می تواند در این شهر عقیده خودش را داشته باشد.

همزمان با صحبت این جوان ایرانی مجری برنامه چند بار پشت سر هم به حالت تمسخر آمیزی گفت:"دقیقا عین ایران"

توهم عدم آزادی عقاید واعتقادات در ایران توسط شبکه های ماهواره ای که اینگونه به صورت غیر مستقیم در این شبکه ها به مردم القا می شود خوراکی است  که از سوی کشور های  انگلیس و آمریکا برای آنها مهیا می شود واین شبکه ها مجبور به  تاکید آن در برنامه های خود هستند حال آنکه  در ایران چنین چیزی وجود ندارد.

وجود نماینده های مجلس از اقلیت های دینی در ایران همان احترام به عقاید و مذاهب محسوب می شود و ما شاهد آن هستیم که اقلیت های مسیحی، یهودی، ارمنی، زرتشتی و سایر اقلیت ها در کنارمسلمانان به راحتی در ایران زندگی می کنند و هیچ کس حق توهین به عقاید در ایران را ندارد و این جو سازی های شبکه های ماهواره ای بر علیه آزادی اعتقادی در ایران تنها توهمی است که از سوی آنها مطرح می شود. 

شایان ذکر است امید خلیلی تجریشی در وبلاگ شخصی خود نیز این پیام را قرارداده است .

همچنین این فرد همجنسگرا چندی پیش وبلاگی را در فضای بلاگفا راه اندازی کرده بود و در آن مطالبی را درخصوص همجنس گرایی منتشر می کرد که با توجه به قوانین جمهوری اسلامی این وبلاگ از لیست وبلاگ های مطابق با قوانین ایران به دلیل مطالب مبتذل در رابطه با همجنسگرایی حذف شد.

/ 0 نظر / 20 بازدید